Joske Beuckelaers

Boomsesteenweg 257 b 16

2020 Antwerpen

0475 653 826

Joske.beuckelaers@gmail.com

Opleiding

Cursussen bij Sera Janssens en Rudy Eycken



Peter Bly

Ertbruggelaan 31

2100 Deurne

03 3242419 

Marie-Claire Bruggeman

Van Tichelenlei 6

2160 Wommelgem

0494/46.23.93

marie-claire.bruggeman@telenet.be

Josephina Cox 

Roosendaalsebaan 66 bus 5

2920 Kalmthout

0494 86 18 94

Josephinacox@gmail.com

5 jaar opleiding bij IKO in Hoogstraten. Diverse opleidingen bij Annie Andriessen En Bick-art

Nathalie de Freitas

Eendstraat 12 - 2170 Merksem 

0484 43 10 08

nathalie.de.freitas@pandora.be

KSO Vrije beeldende SISA, Diverse kunsten Academie Noord (2jaar)

Schilderkunst Academie Noord (1e jaars 2019-2020)

Thuiscursus Illustraties maken CVO (2020), 3de jaar projectatelier

Annie De Smet

St. Huibrechtlei 5 / B4 - 2930 Brasschaat 

03 644 70 07 - 0468 186 509

Modetekenen St.Maria Antwerpen. Academie St. Michiel Brasschaat. Atelier: Vivium Brasschaat

De Vuyst Martine

.Initiatie boetseren in " De volle zon " te Berlaar

2 jaar beeldhouwkunst kunstacademie te Merksem

Kunstexploratie in de kunstacademie te Berchem

mardevuyst@gmail.com 

Maria Duval

Huzarenberg 9

2940 Stabroek

03/664 97 22

Ibc onderwijs 5 jaar in Kapellen. 2 jaar in Brasschaat.

2 jaar les van bloembindster Mimi van Hoof

François Duval

Meierhoek 45

2170 Merksem

0473/ 84.01.31

info@kunstkringkxk.be


Cursus Tiffany

Cursus Glas snijden

Greet Eykens 

Gallaitlaan 284

2610 Wilrijk

0486/ 83 47 90

eykensgreet@hotmail.com

3 jaar kunstacademie te Borsbeek

Cursus ceramiek en beeldhouwen


gp.de.couvreur

Molenlei 44/ 2

2530 Boechout

03/475.72.91.31

gp.de.couvreur@outlook.com


Witold Hoffmann

Van Tichelenlei 6

2160 Wommelgem

0496/98.37.83

witold.hoffmann@telenet.be

Sera Janssens

Elfnovemberstraat 20

2170 Merksem

03/ 646 01 38

aquasera@telenet.be

Cursus aquarel in Bouckenborgh Merksem. En de Rix te Deurne

Fotografie Mikpunt

Leen Lezy

Ertbruggelaan 31

2100 Deurne

03 324 24 19 

Sint Maria instituut Antwerpen. Grafisch vormgever publiciteit

Acebe instituut Antwerpen Grafisch vormgever

Jacques Sillis en Vera Pauwels Aquarel, olieverf

Lieve Liégois

Laaglandlaan 829  - 2170 Merksem

0494 475.996 - lievelie@hotmail.com

Academie Merksem:6 jaar beeldhouwen

Academie Merksem:3 jaar schilderkunst

Academie Brasschaat: 3 jaarschilderkunst+2jaar specialisatie en 2 jaar tekenkunst


Kris Luyten

Krommelei 53 - 2110 Wijnegem

0476 862 079 -krito1@outlook.be


Academie Borsbeek 

Mieke Huysmans

De Biezen 18  - 2170 Merksem

0495/ 45 77 36 - guy.didelez@telenet.be

Getuigschrift hoger secundair onderwijs toegepaste kunst en vrije grafiek

Opleiding aan de academies te Merksem en Berchem beeldhouwkunst, glas in lood en glaskunst


Tielanta Chloe

Kapellen

chloetielanta@yahoo.com

0477/86.30.49


Opleiding fotografie sinds 2015

Avdia Van Art 

Laarbekestraat 29, bus 4

2170 Merksem

0483/66 88 04 - avdia.avrumutoae@gmail.com

www.avdiavanart.com

Academy of Art ' Nicolae Grigorescu'

in Bucarest, Romania



Linda Vandevelde


Pastoor van Neylenstraat 25

2440 Geel

0498 083 275

lindavdv48@hotmail.com

Marie Anne Verdonck

Ten Nessestraat 11

2100 Deurne 

0485 760 844 - v.marianne1@gmail.com


2 jaar sierkunsten Sint Lucas Antwerpen 

Andree Wijnen

Kruisbekstraat 39

2170 Merksem

0478 34 72 88

Wijnen.andree@telenet.be


Sierkunsten Sint Maria Antwerpen